ŞİRKET PROFİLİ

aboutus

2006 yılında kurulan Benceiyi Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. Bilişim Teknoloji sektöründe katma değer ekleyen yenilikçi, uzman, dinamik bir internet mağazaçılığı ve üretiçi dağıtım şirketidir. Ürün yelpazesinde yer alan SilverCrest markası kendi alanında lider olan yüksek kalite ve profesyonel ürünleri kullanılmaktadır. Uluslararası marka ürünlerinin tercih edilen dağıtıcısı konumundadır. Benceiyi Bilgi Teknolojileri yeni teknoloji ve çözümleri yakından takip eden deneyimli ve bilgili ekibiyle pazardaki rakiplerinden ayrışmaktadır. Müşteri ve ürün odaklı iş süreçleri, yeni teknolojileri ilk uygulayan şirket olmanın getirdiği güvenilirlik ve deneyim, SilverCrest’i pazarda farklılaştıran faktörler arasındadır.

MİSYON

Yüksek Yenilikçilik seviyesi, Profesyonel yönetim yaklaşımı ve gelişim stratejileriyle Üretimlerimizi uzman ve deneyimli iş ortaklarıyla birlikte, kurumsal ve bireysel pazarda eş zamanlı sunmak ve en çok tercih edilen Katma Değerli Bilişim Teknoloji ürünleri dağıtıcısı görevini başarıyla sürdürmektir.

VİZYON

Benceiyi Bilgi Teknolojilerini; Başarılı, eğitimli ve sosyal sorumluluk sahibi, çevreye duyarlı, etik davranışlara sahip olan çalışanlarıyla öncü, yaratıcı, örnek gösterilen lider bir şirket olarak görmek istiyoruz.

Markalarımız